smart-tracking-cctv

قابلیت تعقیب هوشمند دوربین مداربسته یا smart tracking که در دوربین مداربسته اسپید دام مورد استفاده قرار می گیرد، در واقع با استفاده از این قابلیت دوربین مداربسته قادر می شود که سوژه ای را تحت تعقیب خود قرار دهد. این قابلیت جدید به شما این امکان را می دهد که سوژه مشکوک خود را تعقیب کنید و از امنیت محل خود مطمعن شوید.

عملکرد تعقیب هوشمند دوربین مداربسته

عملکرد تعقیب هوشمند دوربین مداربسته به این گونه است که، دوربین اسپید دام سوژه مورد نظر را بر اساس الگوریتم هایی که از قبل تعریف شده پیدا می کند و سپس سوژه را در طول مسافت بالا مورد تعقیب خود قرار می دهد.

الگوریتم این دوربین ها این قابلیت را به ما می دهد که با استفاده از نرم افزار های خاص، بتوانیم هر فریم از تصاویر مورد نیاز خود را تجزیه و تحلیل کنیم.

روش های پیدا کردن سوژه

روش دستی:

در این روش با استفاده از موس خود می توانید سوژه را برای دوربین مداربسته تعریف کنید. و سوژه خود را تحت تعقیب قرار دهید.

عبور از خط:

در این روش شما یک خط فرضی برای دوربین خود تایین می کنید و هر فردی از آن خط عبور کرد، آن را مورد تحت تعقیب قرار می دهد.

عبور از ناحیه:

این روش نیز همانند روش خطی است، اما این بار یک منطقه خاصی را برای دوربین مداربسته خود تعریف می کنید تا افرادی که وارد یا خارج این منطقه شوند تحت تعقیب دوربین مداربسته قرار گیرند.

اشیا ثابت:

در این روش دوربین مداربسته می توانید اشیا ای که در مدت زمان زیادی ثابت هستند را شناسایی کند و آن را به صورت دقیق تحت تعقیب قرار دهد. از این روش برای پیدا کردن بمب در مکان های عمومی استفاده می شود.

حذف اشیا:

در این روش همانند روش اشیا ثابت، دوربین قادر است اشیا ثابت را شناسایی کند و به حذف آن اشیا بسیار حساس باشد. از این روش بیشتر در موزه ها استفاده می شود.

روش عبور از خط برای پیدا کردن سوژه تحت تعقیب

مزایا تعقیب هوشمند دوربین مداربسته

  • قابلیت اطمینان بالا
  • تامین امنیت مالی و امنیت جانی
  • پیشگیری و جلوگیری از وقع جرائم
  • مجهز به فناوری ها و تکنولوژی های پیشرفته
  • امکان ایجاد حالت های مختلف ردیابی بسته به نیاز
  • وجود زوم اپتیکال در این دوربین های مدار بسته
  • ردیابی و تعقیب هوشمند افراد
  • شناسایی سوژه های از قبل تعیین شده و تعقیب آن ها

معایب تعقیب هوشمند دوربین مداربسته

از سری معایب تعقیب هوشمند دوربین مداربسته می توان به قیمت این دوربین ها اشاره کرد. این دوربین ها از قیمت بسیار بالایی برخور دار است، اگر بخواهید از این دوربین ها استفاده کنید باید هزینه نسبتا بالایی را نیز پرداخت کنید.

همچنین افراد خرابکار می توانند این دوربین ها را سرقت و یا به آن ها صدمه بزنند که این کار خسارات جبران ناپذیری به شما وارد می کند، اما نگران نباشید شما فقط باید دوربین خود را در مکان مناسب و دور از افراد خرابکار نصب کنید.

شما عزیزان می توانید برای گرفتن مشاوره رایگان درباره دوربین مداربسته تحت تعقیب با ما تماس بگیرید.

تعقیب هوشمند دوربین مداربسته در فروشگاه

اگر دوربین مداربسته را برای فروشگاه های بزرگ و یا مراکز خرید می خواهید این نوع دوربین ها بهترین پیشنهاد ما به شماست.

از این دوربین ها می توانید برای نظارت بر عملکرد کارکنان و پرسنل خود استفاده کنید، و همچنین می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل شخص یا افراد مورد نظر خود را تحت تعقیب و نظارت قرار دهید و سپس برخورد های لازم را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *