نرم افزار دوربین مداربسته

بیشتر برند های برتر و معروف دوربین مداربسته در دنیا، برای اینکه کاربرانشان بتوانند از راه دور بر دوربین های خود نظارت داشته باشند یک سری نرم افزار های مخصوص را ایجاد کرده اند، شما با دانلود و نصب برنامه دوربین مداربسته قادر خواهید بود تا در هر جای دنیا که باشید تصاویر دوربین مداربسته خود را به صورت زنده بر روی گوشی خود ببینید و یا همچنین در صورتی که شما از دوربین های خاصی مثل دوربین مداربسته اسپید دام استفاده می کنید، می توانید با استفاده از این نرم افزار ها دوربین خود را کنترل کنید.

قابل به ذکر است که شما می توانید تمامی نرم افزار های موجود در این صفحه را بر روی گوشی (اندروید و IOS) یا کامپیوتر خود دانلود و نصب کنید.

کاربرد نرم افزار دوربین مداربسته

همانطور که بالاتر نیز گفتیم، مهم ترین کاربرد نرم افزار های دوربین مداربسته، انتقال تصاویر بر روی گوشی (اندروید و IOS) یا کامپیوتر می باشد، همچنین شما با دانلود نرم افزار دوربین مداربسته قادر خواهید بود تا دوربین خود را کنترل کنید، برای مثال می توانید زاویه دید دوربین خود را تغییر دهید. و یا در صورتی که دوربین مداربسته شما از قابلیت هایی مثل تشخیص حرکت، شمارش افراد، تشخیص دما و… پشتیبانی می کند می توانید با دانلود نرم افزار دوربین مداربسته، این قابلیت ها را هم به صورت کامل کنترل کنید.

اتصال دوربین مداربسته به نرم افزار

در رابطه با نحوه اتصال دوربین مداربسته به نرم افزار باید بگوییم که هر نرم افزار از هر برند می تواند فرایند متفاوتی داشته باشد، به همین دلیل بهتون پیشنهاد می کنیم که از اول همین صفحه وارد صفحه نرم افزار خود شوید و شما می توانید توضیحات مربوطه را در هر صفحه ببینید و بخوانید. اما به صورت کلی می توان گفت که تمامی نرم افزار ها به یک روش به نرم افزار وصل می شوند:

در قدم اول شما باید نرم افزار مناسب خود را دانلود و نصب کنید و در مرحله بعد دوربین مداربسته را به نرم افزار اضافه کنید، برای این کار باید دکمه افزودن دوربین مداربسته را در هر نرم افزار پیدا کنید، در صورتی که شما می خواهید از WIFI استفاده کیند بایست IP و یا شماره پورت دوربین مداربسته را درون نرم افزار وارد کنید. همچنین در برخی از نرم افزار ها می توانید از کد QR استفاده کنید. برای این کار باید درون نرم افزار اسکن QR را پیدا کنید و سپس بارکدی که بر روی دوربین مداربسته درج شده است را اسکن کنید.

نتیجه گیری

در این صفحه سعی کرده ایم تا شما را با بهترین نرم افزار های دوربین مداربسته آشنا کنیم، شما تنها باید با توجه به برند و مدل دوربین مداربسته خود، نرم افزار مناسب دوربین خود را انتخاب و دانلود کنید. در صورتی که نمی دانید باید کدام نرم افزار را دانلود و نصب کنید، و یا با کار کردن یک نرم افزار مشکل دارید، می توانید با شماره تماس 09303739775 بگیرید و یا داخل صفحه همان نرم افزار مشکلاتان را برایمان کامنت کنید.