8 دلیل قانع کننده برای نصب دزدگیر اماکن + مزایا

امروزه برای برقراری امنیت منزل و محل کار ساکنین، از راهکار های مختلفی در جهت تامین امنیت استفاده می کنند، یکی از این راهکارها استفاده از سیستم های حفاظتی مانند دزدگیر است، برای دلایل نصب دزدگیر اماکن می توان به پیشگیری از سرقت، حفاظت از حیوانات خانگی، ورود افراد غیر مجاز و… اشاره کرد؛ همانطور که می دانید در این مقاله قرار است مهمترین دلایل نصب دزدگیر اماکن و همچنین مزایای نصب دزدگیر اماکن را بازگو کنیم.

8 دلیل مهم برای نصب دزدگیر اماکن

دلایلی مختفلی برای نصب دزدگیر اماکن وجود  دارد، که ما در ادامه مهم ترین دلایل نصب دزدگیر اماکن را ذکر می کنیم.

پیشگیری از سرقت

با نصب دزدگیر اماکن می توان از وقوع دزدی جلوگیری کرد، زیرا سارقین با دیدن وسایل حفاظتی و امنیتی از سرقت پشیمان می شوند، و به سراغ مکان های راحت تری می روند.

جلوگیری از ورود غیر مجاز

دومی دلیل برای نصب دزدگیر، جلوگیری از ورود سارقین است، زیرا با به صدا در آمدن آژیر  خطر سارقین از ورود به ساختمان صرف نظر می کنند.

حفاظت از حیوانات خانگی

دزدگیر اماکن تنها برای حفاظت از خانه و اموال شما نیست، بلکه می توان با استفاده از سنسور های مخصوص تشخیص حیوانات، در زمانی که خارج از منزل به سر می برید و نگران حیوان خانگی خود هستید که از منزل خارج نشود، می توانید از دزدگیر استفاده کنید، و از خروج حیوانات خانگی خود با خبر شوید.

محافظت در برابر آتش

شما می توانید با اتصال سنسور حریق به دزدگیر اماکن خود، در زمان آتش سوزی با  به صدا در آمدن آژیر دزدگیر از خسارت های زیان بار آتش سوزی به سرعت جلوگیری کنید.

اطلاع کلانتری محل از ورود سارقین

اکثر دزدگیر های اماکن این قابلیت را دارند که هنگام ورود سارقین به ساختمان سریعا با کلانتری آن منطقه تماس بگیرد، و پلیس ها را از حضور سارقین در ساختمان مطلع سازند.

ایجاد حس امنیت

با نصب دزدگیر اماکن برای منزل و محل کار خود می توان حس خوب امنیت را در آن محل به وجود آورد و با خاطری آسوده منزل یا محل کار خود را ترک کنید.

کنترل از راه دور

با استفاده از دزدگیر شما می توانید محل مورد نظر خود را از راه دور به راحتی کنترل کنید، زیرا تمامی دزدگیر های نسل جدید دارای نرم افزار هستند، و شما  میتوانید با نصب بر روی تلفن همراه خود از هر جای دنیا به راحتی مکان مورد نظر خود را کنترل کنید.

مطلع کردن شما

یکی دیگر از دلایل نصب دزدگیر اماکن، مطلع کرن شما از حضور سارقین است، زیرا از طریق پیامک یا زنگ به شما حضور سارقین را اطلاع می دهد.

مزایای نصب دزدگیر اماکن

تا اینجای مقاله درباره دلایل نصب دزدگیر اماکن صحبت کردیم در ادامه به مزایای نصب دزدگیر اماکن می پردازیم.

آرامش ذهنی

همانطور که می دانید به دلیل اوضاع نابسامان اقتصادی، سرقت از اماکن مختلف زیاد شده است، به همین دلیل می توان  گفت یکی از اصلی ترین مزایای نصب دزدگیر اماکن آرامش ذهنی شما می باشد.

تحت پوشش قرار گرفتن بیمه

یکی از شروط بیمه کردن اماکن داشتن دزدگیر است، در نتیجه می توان گفت دومین مزیت نصب دزدگیر، این است که درصد بیمه شدن ساختمان مسکونی یا تجاری شما را افزایش می دهد.

سخن پایانی

در این مقاله دلایل نصب دزدگیر اماکن را بازگو کردیم، شما می توانید بهترین برند دزدگیر اماکن را در سایت ایمن موج ثامن مشاهده کنید، همچنین برای انتخاب دزدگیر بی سیم یا باسیم می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید تا شما را به بهترین حالت ممکن راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *