آیکن imou

نرم افزار انتقال تصویر imou

نرم افزار imou یک نرم افزار انتقال تصویر برای دوربین مداربسته داهوا و imou می باشد، همچنین قابل به ذکر است که این نرم افزار برای دوربین مداربسته بی سیم نیز کاربری می باشد و انتقال تصویر این دوربین ها را نیز می توانید با نرم افزار imou انجام دهید.

شما عزیزان می توانید از لینک های موجود درون این صفحه، اقدام به دانلود نرم افزار imou کنید، در ادامه این مطلب نیز با ما همراه باشید تا آموزش راه اندازی نرم افزار انتقال توصویر imou را بازگو کنیم.

آموزش راه اندازی نرم افزار imou

در اولین قدم شما عزیزان باید اقدام به دانلود و نصب نرم افزار کنید، برای این کار می توانید از لینک های موجود درون همین صفحه استفاده کنید. پس از نصب نرم افزار imou برنامه را باز کنید.

در این مرحله، شما وارد صفحه ورود شده اید؛ در صورتی که از قبل حساب کاربری دارید اطلاعات حساب خود را وارد کنید و بر روی دکمه “Log in” کلیک کنید. و در صورتی که تا اکنون حساب کاربری نساختید بر روی گزینه “sign up” کلیلک کنید تا وارد صفحه ساخت حساب کاربری شوید.

در این صفحه باید منطقه مورد نظر خود را انتخاب کنید و می توانید ایران را سرچ و انتخاب کنید.

نکته: دقت داشته باشید که امکان عوض کردن این بخش دیگر برای شما وجود نخواهد داشت.

در این صفحه باید حساب کاربری خود را بسازید، برای این کار باید در فیلد اول ایمیل معتبر و در فیلد دوم پسورد خود را ایجاد کنید؛ پس از پر کردن فیلد ها تیک گزینه “I have read and agree to” را بزنید و در آخر دکمه “Next” را بزنید.

یک کد 6 رقمی به ایمیلی که در مرحله قبل ساخته اید، ارسال شده است، آن کد را در این فیلد وارد کنید و دکمه “Next” را بزنید.

حساب کاربری شما با موفقیت ساخته شده است، در این صفحه نرم افزار به شما پیشنهاد می کند که برای مطلع شدن از جدیدن ترین اخبار، آپدیت ها و… نرم افزار imou آن ها را شبکه های اجتماعی دنبال کنید، بر روی گزینه “Not Now” بزنید تا وارد نرم افزار شوید.

شما موفق شدید که حساب کاربری خود را بسازید و همچنین وارد نرم افزار شده اید، در این مرحله تنها باید دوربین مداربسته خود را به نرم افزار معرفی کنید، برای این کار بر روی دکمه “+” که در بالا سمت راست صفحه قرار دارد بزنید، شما می توانید با اسکن کد QR موجود بر روی دوربین مداربسته و یا با وارد کردن آی پی دوربین به صورت دستی، نرم افزار دوربین مداربسته شما را شناسایی می کند.

لینک های دانلود نرم افزار داهوا

نرم افزار Imou نسخه اندروید
نرم افزار Imou نسخه IOS
نرم افزار Imou نسخه ویندوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *