همانطور که می دانید دوربین مداربسته برای کارخانجات و مراکز صنعتی قطعا با دوربین مداربسته برای منزل، ویلا، باغ و… متفاوت است. همچنین اخیرا، تعداد متقاضیان برای خرید دوربین مداربسته مناسب کارخانجات افزایش یافته است، بر اساس این امر شرکت ایمن موج ثامن با سابقه درخشان در مشاوره خرید دوربین مداربسته برای این عزیزان مطالبی مهم درباره بهترین دوربین مداربسته برای کارخانجات را به ارمغان آورده است.

دوربین مداربسته مناسب برای کارخانه

بهترین دوربین مداربسته برای کارخانه

دوربین مداربسته برای مکان هایی مانند کارخانجات باید دارای ویژگی و قابلیت های بالای باشند، همچنین در از نظر جنس و بدنه در برابر ضربه و فشار مقاوم باشند؛ در ادامه مطالب با هر کدام از این ویژگی ها آشنا می شویم.

قابلیت دید در شب

ویژگی دید در شب یکی از موارد مهمی است که در دوربین های مداربسته برای کارخانجات باید به آن توجه کرد زیرا در طول شب به راحتی می شود فضای کارخانه را بررسی کنید، و همچنین اگر در طی روز با قطعی برق مواجه شدید می توانید از ویژگی دید در شب استفاده کنید و نگران امنیت کارخانه خود نباشید؛ برای این امر بهتر است، از دوربین مداربسته دید در شب رنگی استفاده کنید.

قابلیت کنترل از راه دور

همانطور که می دانید قابلیت کنترل از راه دور برای مدیران کارخانه بسیار مهم است، زیرا می توانند به راحتی از امنیت کارخانه خود مطلع شوند، برای کنترل از راه دور شما می توانید از دوربین مداربسته هایک ویژن، دوربین مداربسته داهوا و دوربین مداربسته برایتون استفاده کنید؛ پیشنهاد ما به شما استفاده از دوربین مداربسته داهوا است زیرا نرم افزار انتقال تصویر داهوا بسیار خوب و کار آمد است.

قابلیت زاویه دید 360 درجه

در مکان هایی مانند کارخانه بهتر است از دوربین هایی با قابلیت چرخش 360 درجه استفاده کنید، تا تمام محیط کارخانه را زیر نظر داشته باشید، پیشنهاد ایمن موج ثامن به شما دوربین مداربسته اسپید دام است، که قابلیت چرخش 360 یا 180 درجه دارد.

وضوح تصویر بالا

وضوح تصویر برای دوربین مداربسته کارخانه بسیار حائز اهمیت است، زیرا در محیط های مانند کارخانجات تشخیص چهره افراد و بررسی پلاک خودرو ها بسیار مهم است،  به دلیل این امر ضبط تصویر با جزئیات بیشتر و کیفیت بهتر به ما کمک می کند تا چهره و پلاک خودرو های مشکوک را به راحتی بررسی کنیم.

قابلیت زوم

یکی دیگر از ویژگی های که بهترین دوربین مداربسته کارخانجات دارد، قابلیت زوم است یعنی تصاویر ضبط شده امکان بزرگنمایی را داشته باشند و همچنین امکان زوم به صورت زنده را داشته باشد.

قابلیت ضبط صدا

قابلیت ضبط صدا یعنی در دوربین مداربسته یک میکروفون و یک اسپیکر وجود دارد، که به راحتی می توان صداهای اطراف را ضبط کرد، در نتیجه قابلیت ضبط صدا بسیار حائز اهمیت است و باعث امنیت بیشتر در کارخانه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله دوربین مداربسته میکروفون دار چیست را مطالعه کنید.

قابلیت ضدآب و گرد و غبار

اگر فضای کارخانه شما مسقف یا سرپوشیده نیست یا برای فضای بیرونی کارخانه دوربین مداربسته می خواهید، بهتر است از استاندارد IP66 استفاده کنید تا در برابر بارش باران، برف و همچنین گرد و غبار مقاوم باشد.

قابلیت تشخیص حرکت

قابلیت تشخیص حرکت جز موارد بسیار مهمی است که باید به آن توجه شود، زیرا بعضی از قسمت های کارخانه دارای دستگاه های با ارزش و گران است، که کسی نباید وارد آنجا شود، و قابلیت تشخیص حرکت به شما این امکان را می دهد تا کنترل بیشتری داشته باشید.

بهترین تکنولوژی دوربین مداربسته برای کارخانه

دوربین های مداربسته از نظر نوع تکنولوژی ساخت در انواع آنالوگ، تحت شبکه و… ارائه می شوند، که بهترین تکنولوژی برای کارخانه و مکان های صنعتی، دوربین های مداربسته بی سیم تحت شبکه است، زیرا دوربین مداربسته بی سیم تحت شبکه نیازی به کابل کشی ندارد و از طریق شبکه اینترنت تصاویر را انتقال می دهند.

مزایای نصب دوربین مداربسته در کارخانه

  • امنیت بیشتر در کارخانه
  • نظارت بیشتر
  • بازدهی بیشتر کارکنان

بهترین مکان نصب دوربین مداربسته در کارخانه

در حوزه های کاری مختلف مکان نصب دوربین مداربسته متفاوت است، که در اینجا ما بهترین مکان نصب دوربین مداربسته در کارخانه را بیان می کنیم.

درب ورود و خروج

معمولا اولین مکانی که در آنجا دوربین مداربسته نصب می شود، درب ورود و خروج است، زیرا هر فرد برای رفت  و آمد باید از آنجا عبور کند.

انبار ها

دومی مکانی که در کارخانه ها باید دوربین مداربسته نصب شود، انبار ها است زیرا جز نقاط مهمی است که در آن بیشترین سرقت انجام می شود.

نصب دوربین مداربسته در انبار کارخانه

درب پارکینگ

مکان بعدی که در آن بیشترین تردد انجام می شود پارکینگ ها هستند.

نصب دوربین مداربسته در پارکینگ جز نقاط حائز اهمیت است، زیرا می توان ورود و خروج خودرو های مشکوک را کنترل کرد، همچنین در پارکینگ ها می توان از دوربین مداربسته پلاک خوان استفاده کرد.

خواندنی: دوربین مداربسته پلاک خوان چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *